blank Krwawienie z nosa u dzieci i dorosłych
12.jpg

Z własnego doświadczenia wiem, że krwawienie z nosa delikatnie mówiąc jest nieprzyjemną i stresującą przypadłością. Szczególnie, gdy dotyczy naszych dzieci. Wiele nocy i dni mieliśmy zmarnowanych właśnie przez krwotoki z nosa. Doszło do tego, że gdy córka biegała, skakała, czy po prostu bawiła się z bratem, oczami wyobraźni widziałam, jak uderza się w nos. Gdy tak faktycznie się stało miałam pewność, że uszkodzone naczynka krwionośne dadzą nam w kość nie tylko w nocy, ale także przez najbliższe dni. Jeden niefortunny upadek powodował, serię niekontrolowanych i długich krwotoków. Problem nasilał się zimą, przy minusowych temperaturach, szybkiej zmianie ciśnienia i ogrzewaniu w domu.

Gdy wspominam te chwile, cieszę się, że są już za nami. Jak sobie poradziliśmy? Z pomocą przyszła nam matka natura i firma Forever.

W naszym przypadku, przyczyną problemów były słabe naczynka krwionośne. Gdy je wzmocniliśmy, krwawienia ustały. Zaczęłam podawać córce Forever Bee Propolis oraz Forever Absorbent-C. Czemu akurat te dwa preparaty?

Nie wiem czy wiecie, ale propolis zbierany jest przez pszczoły. Po jego przetworzeniu wykorzystywany jest jako materiał budulcowy i uszczelniający ul. Propolis tak dobrze spełnia swoje zadania i stanowi tak skuteczną ochronę, że wnętrze ula jest zabezpieczone lepiej niż większość sal operacyjnych! O to właśnie mi chodziło :) Regularnie przyjmowany propolisu otula każdą komórkę, tkankę czy naczynie krwionośne niewidzialnym płaszczem ochronnym. Dzięki czemu są one mocniejsze, czyli mniej podatne na uszkodzenia. Proste, ale jak skuteczne, a co ważne, naturalne!

Dodatkowo podawałam córce Forever Absorbent-C, gdyż witamina C ma istotny udział w powstawaniu hemoglobiny, wzmacnia kości, zęby, a także naczynia krwionośne.

Jeśli wiecie, że u was przyczyną problemów są właśnie słabe naczynia krwionośne spróbujcie. Trzymam kciuki, by i u was ten kiepski czas był tylko wspomnieniem. blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl