Firma Forever to międzynarodowa korporacja, działająca w systemie marketingu sieciowego. Obecna jest już w 170 krajach. Na świecie działa od ponad 40 lat, w Polsce od 25 lat. Jest największą na świecie firmą aloesową. 85% światowych plantacji aloesu należy do Forever. Firma posiada własne plantacje, laboratoria, fabryki oraz logistykę. Główna siedziba firmy mieści się w Arizonie, plantacje zlokalizowane są na Dominikanie i w Meksyku, natomiast zakłady produkcyjne w Dallas.

Jakie firma oferuje produkty?
Firma Forever jest wyłącznym producentem i dystrybutorem naturalnych kosmetyków i suplementów diety na bazie aloesu. Firma bardzo dba o jakość produktów, ponieważ jest to gwarancją jej sukcesu. Od 40 lat na całym świecie wyszukuje najczystsze naturalne składniki, by łączyć je z najnowszymi osiągnięciami naukowymi. Dzięki temu mamy gwarancję, że te produkty działają i pomagają.

Dlaczego aloes?
Aloes jak powszechnie wiadomo posiada 200 substancji biologicznie czynnych, które rewelacyjnie wpływają na nasz organizm. Aloes oczyszcza z toksyn i zwiększa odporność naszego organizmu, działa na poziomie komórkowym, odnawia florę bakteryjną, uszczelnia przewód pokarmowy, jest bakterio- i wirusobójczy. Ogólnie mówiąc aloes ma niesamowite właściwości lecznicze.

Aloe Activator Aloe Activator
Cena: 85,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Aloe MSM Gel Aloe MSM Gel
Cena: 122,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Aloe Propolis Creme Aloe Propolis Creme
Cena: 105,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Aloe Sunscreen Aloe Sunscreen
Cena: 110,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Aloe Vera Gelly Aloe Vera Gelly
Cena: 71,84 zł 79,82 zł
szt.
1pxzobacz więcej
  • promocja
Balancing Toner Balancing Toner
Cena: 115,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Forever Absorbent-C Forever Absorbent-C
Cena: 73,58 zł 81,76 zł
szt.
1pxzobacz więcej
  • promocja
Forever Active HA Forever Active HA
Cena: 158,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl