blank Forever Living Products
siedziba firmy

 

Forever

 

Firma Forever to międzynarodowa korporacja. Obecna jest już w 170 krajach. Na świecie działa od ponad 40 lat, w Polsce od 25 lat. Jest największą na świecie firmą aloesową. Firma posiada własne plantacje, laboratoria, fabryki oraz logistykę. Główna siedziba firmy mieści się w Arizonie, plantacje zlokalizowane są na Dominikanie i w Meksyku, natomiast zakłady produkcyjne w Dallas.

Jakie firma oferuje produkty?
Firma Forever jest wyłącznym producentem i dystrybutorem naturalnych kosmetyków i suplementów diety na bazie aloesu. Firma bardzo dba o jakość produktów, ponieważ jest to gwarancją jej sukcesu. Od 40 lat na całym świecie wyszukuje najczystsze naturalne składniki, by łączyć je z najnowszymi osiągnięciami naukowymi. Dzięki temu mamy gwarancję, że te produkty działają i pomagają.

Dlaczego aloes?
Aloes jak powszechnie wiadomo posiada 200 substancji biologicznie czynnych, które rewelacyjnie wpływają na nasz organizm. Aloes oczyszcza z toksyn i zwiększa odporność naszego organizmu, działa na poziomie komórkowym, odnawia florę bakteryjną, uszczelnia przewód pokarmowy, jest bakterio- i wirusobójczy. Ogólnie mówiąc aloes ma niesamowite właściwości lecznicze.

Po co właściwie nam ten ALOES ?

 

blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl