blank Kontakt

Masz pytania?

ZADZWOŃ lub NAPISZ

 

aloe werwa

to Niezależny Przedsiębiorca Forever Living Products
FBO nr. 48 09000 53450

ATM Tomasz Mikielski
Al. Krakowska 16a/1, 05-820 Piastów
NIP: 5342375639, REGON: 368980855


+ 48 504 024 434

sklep@aloewerwa.pl

 

 


 

O nas

Aloe Werwa to małe rodzinne przedsiębiorstwo prowadzone przeze mnie i mojego męża. Założyliśmy autoryzowany sklep firmy Forever, ponieważ darzymy ich produkty wielkim szacunkiem. To dzięki nim z małej, bardzo chorowitej dziewczynki, wyrosłam na zdrową i odporną kobietę. I to dzięki nim moje dzieci bardzo rzadko chorują.

Chciałabym, aby ludzie zdawali sobie sprawę z tego, że nie wszystkie suplementy są tak samo dobre jakościowo. Sposób produkcji, przechowywanie, dobór składników – to wszystko wpływa na ich przyswajalność oraz bezpieczeństwo stosowania.

Właśnie dlatego powstało Aloe Werwa – aby promować i rozpowszechniać suplementy i kosmetyki, które są warte zaufania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że prowadzisz skuteczną i przede wszystkim, bezpieczną suplementację.

 


 

KRAJOWE BIURO PRODUCENTA

logo

Aleje Jerozolimskie 92
Warszawa, 00-807
foreverliving.com

 

 


Przestrzegamy naszych klientów przed zakupem produktów Forever Living Products przez internet od nieautoryzowanych dystrybutorów, którzy zazwyczaj nie wystawiają dowodów sprzedaży (w opisie produktu: "Nie Wystawiam Faktury"). Produkty zakupione w ten sposób nie mają gwarancji firmy Forever Living i mogą pochodzić z nielegalnej dystrybucji lub być zwykłymi podróbkami marki Forever™. Najczęściej produkty te mają wycięte kody kreskowe z opakowań lub naklejek informacyjnych, co jest sprzeczne z polityką firmy Forever Living Products i przez nią zabronione.


  

blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl